top of page

Nianie Kraków

Jesteś rodzicem i wracasz do pracy po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym, ale nie chcesz oddawać swojego dziecka do żłobka bądź przedszkola? Poszukujesz sprawdzonej opiekunki jedynie na kilka godzin w tygodniu, aby zyskać czas na rozwój, dokształcanie się lub zupełnie inne aktywności? A może kochasz dzieci, masz doświadczenie w opiece nad nimi i potrzebujesz stałej lub dorywczej pracy w tym charakterze? Agencja niań w Krakowie Mybabysitter zaprasza. Rodzice znajdą u nas sprawdzone nianie w Krakowie, a kandydatki pomoc w znalezieniu stabilnej pracy i wynegocjowanie korzystnych warunków umowy. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam, kogo poszukujesz lub na jakiej współpracy Ci zależy, a my pomożemy Ci znaleźć najlepszą opiekę do dziecka bądź nawiązać kontakt ze sprawdzonym pracodawcą.

Praca dla niani – do kogo kierujemy naszą ofertę?

Doskonale znamy potrzeby dzieci na różnych etapach rozwojowych – od niemowlaków przez przedszkolaki aż po małych uczniów. Naszą kadrę dobieramy w taki sposób, aby polecane nianie z Krakowa potrafiła nie tylko zapewnić kompleksową opiekę dla maluszka, ale także były życzliwe, sympatyczne i uśmiechnięte.

Zależy nam, by w naszym zespole znalazły się kompetentne i odpowiedzialne opiekunki, które:

 • kochają dzieci,

 • potrafią szybko nawiązać kontakt z maluszkami w różnym wieku,

 • wiedzą, jak prawidłowo wspierać najmłodszych w rozwoju.

Połączenie codziennej opieki z nauką poprzez wymyślanie kreatywnych aktywności i zabaw to gwarancja dla rodziców, że podczas ich nieobecności pociecha ciekawie, a jednocześnie konstruktywnie spędza czas.

Interesuje Cię praca dla niani w Krakowie? Agencja opiekunek Mybabysitter pomoże Ci znaleźć wymarzone zajęcie. Naszą idealną kandydatką są panie:

 • z wykształceniem pedagogicznym,

 • mające doświadczenie w opiece nad dziećmi,

 • posiadające stosowne referencje.

Jednak praca opiekunki do dzieci jest elastyczna, a wymagania rodziców bardzo różne. Z powodzeniem mogą do nas aplikować kandydatki w różnym wiek – zarówno studentki, które chcą dorobić, jak i panie poszukujące zajęcia na cały etat.

Opiekunki do dzieci w Krakowie – czym wyróżniają się nasze nianie?

Najważniejsze jest dla nas połączenie dobra dziecka, zadowolenia rodziców i satysfakcji niani z wykonywanej pracy. Opiekunki do dzieci w Krakowie z naszej agencji to zaufane i dokładnie zweryfikowane osoby. Do naszego zespołu dobieramy odpowiednio wykształcone, przeszkolone, odpowiedzialne osoby, które są prawdziwymi specjalistkami od wychowania i zabawy z dziećmi.

Bardzo ważne jest, aby niania:

 • poświęcała podopiecznemu 100% swojej uwagi,

 • potrafiła dostosować się do cech osobowościowych dziecka,

 • spełniała wymogi stawiane przez rodziców.

Beztroskie zabawy, aktywności na świeżym powietrzu, wspólne przygotowywanie posiłków, konstruktywne gry czy szlifowanie nowo odkrywanych talentów budują poczucie bezpieczeństwa. Dzięki temu najmłodsi mogą  odpowiednio się rozwijać i szczęśliwie spędzać czas.

Jak działa agencja niań w Krakowie Mybabysitter?

Nasza agencja niań powstała z myślą o zapracowanych rodzicach, którym zależy na najlepszej możliwej opiece dla swojego dziecka. Łączymy nianie w Krakowie z pracodawcami.

Nasza współpraca obejmuje:

 • telefoniczny wywiad – poznajemy oczekiwania rodziców, aby móc przygotować profil opiekunki do dziecka perfekcyjnie dopasowany do potrzeb,

 • poszukiwanie i rekrutację niań dopasowanych do indywidualnych oczekiwań,

 • przedstawienie rodzicom profilów niań najlepiej spełniających konkretne potrzeby (w każdym profilu znajduje się opis doświadczenia kandydatki),

 • ustalenie terminu spotkania z wybranymi nianiami,

 • podpisanie umowy o współpracy – rodzice płacą jednorazową prowizję naszej agencji tylko wtedy, gdy zdecydują się zatrudnić poleconą przez nas opiekunkę.

Szukam niani  w Krakowie – jak zamówić opiekunkę do dzieci w naszej agencji?

Wystarczy, że wypełnisz formularz zamieszczony na naszej stronie, w którym podasz swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu do kontaktu. Zaznacz również miasto (Kraków) i pole „Szukam niani”. Dodatkowo możesz napisać nam krótką wiadomość z informacją o swoich oczekiwaniach. Nasza agencja opiekunek skontaktuje  się z Tobą telefonicznie, a pracownik przeprowadzi szczegółowy wywiad dotyczący oczekiwań wobec niani. Na podstawie zdobytych informacji przeprowadzimy rekrutację i wskażemy Ci profile najlepszych niań do wyboru.

Niania w Krakowie – stawki

Agencja niań w Krakowie Mybabysitter pobiera jedynie jednorazową prowizję, gdy zdecydujesz się nawiązać współpracę z opiekunką, którą zarekomendowaliśmy. Stawki pracy niani ustalasz z zatrudnianą  osobą.  Strony samodzielnie je negocjują w zależności od formy współpracy i rodzaju podpisanej umowy, zakresu obowiązków oraz wzajemnych oczekiwań.

Gdzie szukać niani? Sprawdź agencję opiekunek MyBabysitter

Szukasz niani? Mybabysitter to agencja opiekunek do dzieci założona przez dwie siostry z wykształceniem pedagogicznym. Do współpracy zapraszamy rodziców oraz nianie z Krakowa.

Rodzicom gwarantujemy:

 • poszukiwanie i rekrutację niań z wykształceniem, doświadczeniem, umiejętnościami i cechami osobowości dopasowanymi do przedstawionych oczekiwań,

 • dostarczenie do wglądu kompletnych profilów niań opisujących ich dotychczasowe doświadczenie i gotowych podjąć pracę na terenie Krakowa (w pełnej liczbie godzin lub dodatkową),

 • szczegółową weryfikację wykształcenia i rekomendacji kandydatek,

 • wzór umowy uaktywniającej,

 • brak prowizji w przypadku, gdy żadna z naszych niań nie odpowiada indywidualnym wymogom,

 • 3-miesięczny okres gwarancji na usługę.

Nianiom zapewniamy:

 • pomoc w odnalezieniu atrakcyjnej pracy jako opiekunka do dziecka w Krakowie,

 • przygotowanie profilu z opisem doświadczenia zwiększającego szansę na zatrudnienie,

 • wsparcie w negocjacji warunków umowy i dopełnieniu potrzebnych formalności,

 • brak prowizji za pośrednictwo.

Już dziś wypełnij nasz formularz kontaktowy, znajdź odpowiedzialną opiekunkę dla swojego dziecka lub znajdź dobrą pracę jako niania w Krakowie.

Jesteśmy w całej Polsce

Panorama-Warszawy-z-Widok-Towers-fot_edi
9531cd74-city-9856-162c1121669_edited.jp
3999038-town-hall-in-wroclaw-poland (1)_
lodz-piotrowska_edited.jpg
plaza_edited.jpg

Warszawa

Kraków

Wrocław

Łódź

Gdańsk

images_edited.jpg
Poznan_Stary_Rynek_fot_Jakub_Pindych3_edited.jpg
fa747a0b-city-19359-172c148d154_edited.jpg
ruiny_edited.jpg
pobrane_edited.jpg

Szczecin

Bydgoszcz

Toruń

Białystok

Poznań

bottom of page